גרי מנדלסון וחברת GPC

חברת GPC מבצעת פרויקטים טכנולוגיים ייחודיים בעסקים בינוניים וגדולים. החברה מספקת סל שירותים הכולל ייעוץ, תכנון, ליווי והטמעה של מערכות מחשוב, תשתיות ותקשורת לתפעול מלא ויעיל של העסק.

חברת GPC מתמחה בניהול פרויקטים ופתרונות CRM מאופיינים אישית בגישת One Stop Shop – פתרון כולל לכלל הצרכים של העסק בתחום ניהול קשרי הלקוחות ותפעול העסק והשירות.

גרי מנדלסון בעל ניסיון של מעל 35 שנים בתחומי המחשוב. בוגר יחידת ממר”מ, גרי עבד בתפקידים מגוונים בתחום המחשוב בחברות מובילות בארץ ובחו”ל, ובכלל זה מל”מ תים, התעשייה האווירית, אומניטק ועוד. פתרון CRMCustomer relationship Managament  – ניהול קשרי לקוח,הוא יישום תפיסה, אסטרטגיה, תהליכים ותרבות עבודה ארגונית. פתרון CRM  משמש לעסק לשפר את ניהול הקשר עם הלקוח ולקבלת תמונת לקוח מלאה.
פרויקט CRM מאפשר לשפר תהליכי העבודה וכן גם לאסוף ולטייב מידע אודות הלקוחות. אחד ההיבטים החשובים בפרוייקט CRM הוא ההתאמה המלאה והקלה ו “הספירליות.אפשר להתחיל ביישום תהליכים ראשיים ועם ההטמעה והצורך מרחיבים תהליכים נוספים ולעגלי משתמשים נוספים: CRM משמש היום לא רק לתהליכים הקלאסיים (שירות, מכירות, שיווק) אלא גם לפיתוח עסקי של הארגון במגוון נושאים: ניהול טכנאים, מערכות ייעוץ, מערכות סניפיות ועוד.

 תהליכי ה-CRM נוגעים בכל הארגון ומעורבות ההנהלה חשובה ונחוצה לביצוע אפיון הטמעה של תהליכי העבודה. אנו יודעים לספק פתרון ואפיון מותאמים ספציפית לעסק, ללקוחות ולדרך הניהול שלכם.
כמו כן ברשותנו פתרונות לעבודה בכל מקום טלפון נייד וטאבלט, דואר  OUTLOOKשילוב ועדכון יומנים של משתמשים ושותפים.מומחים בשילוב פתרונות מערכתיים של SharePoint   לעריכת תוכן אירגוני יעיל ומותאם. 


התמחויות ספציפיות

  • יעוץ, אפיון ,  ישום והטמעה  של מערכת CRM בהתאמה מלאה לצרכים ולתקציב. 
  • קישור סניפים מרוחקים,
  • עבודה והזנת מידע מסלולרי וטאבלט

מערכות קיימות ודוגמאות:
ניהול סוכנים, נציגים, משלוחים
בעלי מקצוע וטכנאים בשטח
ניהול פרסום ומודעות
השמת כוח אדם מיקצועי וסיעודי
תפעול חברה לטיולי שטח
ניהול גיוס הון ותרומות בארץ ובחו”ל
ניהול מערך חוזים לפרוייקט
יזום וניהול תמ”א 38
ועוד רבות נוספות – בהתאמה אישית